Професорці з Прикарпатського національного університету призначили державну стипендію. Про це розповіли на порталі навчального закладу.

Повідомляється, що 1 лютого президент України підписав указ №42/2021 "Про призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва".

В результаті даного указу, державні стипендії були призначені 119 людям. З низ 33 отримуватимуть виплати до кінця життя, а 86 — два роки. Серед них опинилася і професор Прикарпатського національного університету Віолетта Дудчак.

Так, Віолеті Дудчак призначили стипендію президента України на 2 роки.

Примітно, що Віолетта Дудчак є доктором мистецтвознавства, завідуючою кафедрою музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв, керівниці квартету бандуристок "Гердан".

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Українці по 20 годин без світла, а YASNO не припиняє жартувати: "Люди вмирають" Графіки більше не застосовуються: де в Україні скасували відключення світла Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили
Показати ще

Публікація Прикарпатського національного університету: Facebook
Публікація Прикарпатського національного університету: Facebook
Публікація Прикарпатського національного університету: Facebook

Нагадаємо, що Зеленський повернув виплати школярам, глава МОН Шкарлет не стримався: "Таким чином ми..."

Як повідомляв портал "Знай.uа", пенсіонерам накинуть по 400 гривень, тепер заживуть-коли і кому чекати "подарунка"

Також, "Знай.uа" писав, Українським випускникам пообіцяли по 100 тисяч за успішне ЗНО