Президент України Володимир Зеленський відвідав Івано-Франківськ. Про це розповіли у виданні "4 студія".

Повідомляється, що здійснив робочий візит до Івано-Франківська, де представив нового голову Франківської ОДА Андрія Бойчука, якого він призначив на посаду кількома днями раніше.

Під час зустрічі з адміністративно-господарським активом регіону Володимир Зеленський подякував попередньому голові ОДА за виконану роботу та представив усім Андрія Бойчука, який обійняв цю посаду. Також президент висловив сподівання, що чиновники регіону працюватимуть як одна команда для процвітання регіону.

Бойчук запевнив, що з першого дня займається налагодженням «внутрішньої управлінської комунікацією та співпрацею з органами державної влади».

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов підкреслив, що завдяки проведенню укрупнення, в Україні тепер 136 районів замість 490. При цьому 6 з них знаходяться в Івано-Франківській області.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Володимир Зеленський, фото: Сайт президента України
Володимир Зеленський, фото: Сайт президента України
Володимир Зеленський, фото: Сайт президента України

Нагадавши, Верховна Рада встигла "затаритися" перед канікулами-на меблі та листівки підуть мільйони

Як повідомляв портал "Знай.uа", прем'єр Шмигаль порахував бюджетні гроші в кінці року: "у 2021-й ми заходимо з…"

Також, "Знай.uа" писав, голова Верховної Ради Дмитро Разумков обрушив на плечі українців правду: "рік буде непростий..."