Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на оперативній нараді повідомив, що водії приватних маршруток ігнорують картку “Галка”.

Рекомендована міською радою картка “Галка”, на сьогодні має свою дію лише в комунальному транспорті. Картка надає пільгову основу перевезення чи для студента, чи для пенсіонера там, де є валідатор.

Голова спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів говорить, що всі перевезення відбуваються згідно з чинним договором, а якому не прописані умови використання нового електронного квитка.

"У нас немає валідатора і в договорі це ніде не прописано", – наголошує Олег Стахів.

В Управлінні транспорту і звязку говорять, що до кінця року з приватними перевізниками укладені договори. А вже у нових договорах планують прописати необхідність встановлення валідаторів. А за перевезення пільгових категорій населення буде передбачена компенсація .

Популярні новини зараз

ЗСУ повідомили про провокації на Донбасі і біля Чорного моря: 7 ворожих танків, флот і збиті безпілотники

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

"Ми і далі просимо людей, які мають ці карточки, в приватному транспорті возити і посвідчення, щоб не було конфліктних ситуацій", – зазначив начальник Управління транспорту і звязку Андрій Гіглюк.

Нагадаємо, що під час карантину діють обмеження на перевезення пільговиків у приватних маршрутках. В салоні у проміжок часу з 10 до 16 передбачені тільки 3 місця для безкоштовного проїзду цієї категорії населення.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Франківчан годують небезпечними напівфабрикатами з Польщі — курочка з паразитами

Також портал «Знай.uа» писав ″Поховаю разом з собаками″: сусіди луцького терориста Кривоша розповіли про постійні погрози

Також портал «Знай.uа» писав, що Медики Франківська вдвічі переплатили за захисні маски

https://www.youtube.com/watch?v=UE-2UFLbb48