В Україні проведуть повну інвентаризацію лісів. Про це розповіли в "Урядовому порталі".

Повідомляється, що президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів.

"Саме завдяки національній інвентаризації лісів ми отримаємо повну і оновлену інформацію про фактичну лісистість держави, запас деревини в лісах і її технічну придатність." - прокоментував голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Також він розповів, що на сайті національної інвентаризації лісів будуть регулярно оновлювати статистику про зміни росту дерев на визначених ділянках і кожен зможе відслідковувати цю інформацію.

На першому етапі інвентаризація буде тривати два роки. Потім її повторять, щоб відстежити зміни.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

В останній раз перерахунок лісів проводився в 1996 році. У даний момент актуальної інформації про стан лісів в Україні немає.

Інвентаризація лісів — це отримання статистично обґрунтованої інформації про кількісні та якісні показники стану і динаміки лісів держави, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу навколишнього середовища, національної та міжнародної звітності про ліси.

В рамках наступної інвентаризації фахівці планують обстежити 18 тисяч ділянок. Після цього інформацію оброблять з використанням статистичних методів.

Очікується, що завдяки проведенню Національної інвентаризації лісів буде отримана достовірна оцінка загальних запасів лісових насаджень.

Нагадаємо, раніше житель Прикарпаття емоційно висловився з приводу вирубки лісів в Україні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Томенко назвав головні умови для боротьби з лісовою мафією.

Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині знайшли звалище сміття в лісі.