В Україні проведуть повну інвентаризацію лісів. Про це розповіли в "Урядовому порталі".

Повідомляється, що президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів.

"Саме завдяки національній інвентаризації лісів ми отримаємо повну і оновлену інформацію про фактичну лісистість держави, запас деревини в лісах і її технічну придатність." - прокоментував голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Також він розповів, що на сайті національної інвентаризації лісів будуть регулярно оновлювати статистику про зміни росту дерев на визначених ділянках і кожен зможе відслідковувати цю інформацію.

На першому етапі інвентаризація буде тривати два роки. Потім її повторять, щоб відстежити зміни.

Популярні новини зараз

Анна Сєдокова оголилася перед молодим чоловіком для шокуючої фотосесії: "ВІА Гра 2000 року"

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

"Мама померла від коронавірусу": маленьку дівчинку забрали з пологового будинку в Тернополі

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

Показати ще

В останній раз перерахунок лісів проводився в 1996 році. У даний момент актуальної інформації про стан лісів в Україні немає.

Інвентаризація лісів — це отримання статистично обґрунтованої інформації про кількісні та якісні показники стану і динаміки лісів держави, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу навколишнього середовища, національної та міжнародної звітності про ліси.

В рамках наступної інвентаризації фахівці планують обстежити 18 тисяч ділянок. Після цього інформацію оброблять з використанням статистичних методів.

Очікується, що завдяки проведенню Національної інвентаризації лісів буде отримана достовірна оцінка загальних запасів лісових насаджень.

Нагадаємо, раніше житель Прикарпаття емоційно висловився з приводу вирубки лісів в Україні.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Томенко назвав головні умови для боротьби з лісовою мафією.

Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині знайшли звалище сміття в лісі.