На Франківщині стався землетрус. Про це розповіли у репортажі ТСН.

Повідомляється, що епіцентр землетрусу зафіксовано поблизу села Якубів Долинського району. Поштовхи були досить слабкими, їх потужність за шкалою Ріхтера досягла 3,2 бали.

Землетрус стався рано вранці, близько 7 години, коли люди спали. Його зафіксували військові, які відстежують коливання землі. Обійшлося без збитків або постраждалих.

Місцеві жителі розповіли, що в регіоні і раніше можна було спостерігати землетруси, проте поштовхи такої сили останній раз відбулися 13 років тому.

Популярні новини зараз

У Дніпрі жінка знайшла та привласнила гаманець із грошима на лікування дитини: "Вирішила, що посміхнулася удача"

У Києві "гола" водій тролейбуса накинулася з кулаками на пасажира – "Маю право!"

Партія Порошенка ламала меблі в Раді, щоб не допустити до українських вишів дітей з Донбасу

Легендарний актор задихається, на місце негайно викликали "швидку" - лікарів немає

Показати ще

Мешканці сусідніх населених пунктів також не панікували, однак деякі все ж налякалися.

"Таке враження, що їде якийсь товарняк. І тут затряслися банки на полиці. І це було дуже страшно – як ніби балка якась обірвалася. Спершу дуже трясло, а потім як гепнуло" - прокоментувала місцева мешканка.

Місцева жителька, кадр з репортажу: ТСН

Місцеві жителі припускають, що коливання землі могли спровокувати нафтовидобувні компанії, які в цих землях розробляють родовища. Вчені згодні, що така версія має місце бути.

“Ми помітили, що на Прикарпатті основні землетруси відбуваються в районах нафто і газовидобутку, це Надвірна, це долина, це Борислав”, – коментує Андрій Назаревич старший науковий співробітник Карпатського відділення Інституту геофізики.

Андрій Назаревич, кадр з репортажу: ТСН