На Прикарпаття завітав Сергій БуБка, президент Національного олімпійського комітету України  і один з найуспішніших легкоатлетів. Повідомляє "Галка". 

Разом з Денисом Шмигалем, чоловік ознайомився із перебігом реконструкції легкоатлетичного стадіону в ІФНТУНГ. Ремонт, якого почався ще влітку 2018 року. За майже 33 мільйони гривень, реконструкцією займається дніпровська фірма "Міленіум Спорт". В результаті, вже облаштовано футбольне поле та відновлено бігові доріжки. В майбутньому планують реконструкцію трибун. 

Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець пояснює таку затримку тим, що з різних причин припинилося фінансування. Крім того, необхідно сім мільйонів на капітальну реконструкцію занедбаного манежу під трибунами.

Популярні новини зараз

Пенсія за віком: які зміни у системах виплат чекають на українців наступного року

Лікар Заворотнюк стривожив правдою про стан "Моєї прекрасної няні": "Залишилося всього...."

Головне за день 11 листопада: Зеленський стрімко втрачає рейтинги, Ляшко витанцьовує під російський шансон

Афера під носом у Зеленського: бойовики "Л/ДНР" і мертві душі ОРДЛО отримували українські пенсії

Показати ще

"Університет немає коштів – гроші чекають з бюджету регіонального розвитку. Наразі проєкт знаходиться у стадії продовження. З наступного тижня вже планують реконструювати трибуни. До кінця року їх мають завершити", – каже Куровець.

Чоловік додав, що вони планують подати проект реконструкції на конкурс в облдержадміністрацію.

Денис Шмигаль заспокоїв, що хвилюватися немає причин, всі проблеми вони владнають.

"Ініціатива людей призвела до такого прекрасного результату з реконструкції. Цьогоріч, коли відремонтують трибуни, стадіон отримає третій рівень сертифікації. Наступного року, якщо манеж буде зроблено, стадіон отримає другий рівень сертифікації. І можна буде проводити масштабні міжнародні змагання", – каже Шмигаль.

Сергій Бубка, роботи на стадіоні схавалив, він наголосив, що стадіон на спортивній інфраструктурі відзначиться дуже позитивно.

"Це прекрасний стадіон і тут можна проводити змагання на найвищому рівні. І я впевнений, проєкт буде повністю завершено. Почався рух відбудови спортивної інфраструктури. Душа тішиться", – відзначив Бубка.

Наприкінці зустрічі президент НОКУ познайомився особисто з прикарпатськими спортсменами.

Нагадаємо, у мережі представили офіційний логотип Олімпійських ігор-2024: в зображенні закладено приховане значення

Як повідомляв раніше Знай.ua, Сергій Бубка їде у Франківськ: деталі візиту легендарного спортсмена

Також Знай.ua писав про те, що Вірастюк, посунься: франківські студенти записалися в стронгмени, подробиці тріумфу