Традиційно 19 липня, православна церква вшановує пам’ять святої Мокрини. Вона була сестрою Василя Великого та Григорія Нісського. Зазвичай у молитвах до неї звертаються з проханнями про здоров’я, добробут, мир та щастя в родині, передає портал "Доброта".

Мати Мокрини була християнкою й побачила віщий сон, де янгол попросив назвати доньку Феклою. Жінка зрозуміла, що це знак, тому так і зробила, але родина все одно зверталася до дівчини ім’ям, яке дали їй в честь бабусі – Мокрина.

День святої Мокрини, фото "Доброта"
День святої Мокрини, фото "Доброта"

Родина в неї була дуже велика, але мати все одно знаходила час на навчання доньки. Вона вибирала приклади зі Святого письма й псалмів, які б навчили Мокрину благочестю, богоугодному життю та водила до церкви на Божественні служби.

Все життя Мокрина провела в цноті, бо її наречений помер, а віддатися іншому дівчина вважала зрадою. Вона мешкала в батьківській оселі й допомагала займатися господарством служницям. Коли всі брати й сестри виросли й покинули дім, то Мокрина переконала матір дарувати рабам свободу, а самим відправитися до монастиря.

Після смерті мами Мокрина взяла її обов’язки та очолила сестер монастиря. Вона була дуже суворою та стриманою жінкою й за це її дуже поважали. Бог нагородив Мокрину даром чудотворення. Вона зцілювала хворих своїм дотиком та рятувала народ від голоду.

Народні прикмети

Популярні новини зараз

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

У давнину люди вірили, яка погода на Мокрини, така буде й осінь. Якщо в цей день ішов дощ, то чекали мокрої дощової осені.

За народними прикметами: Якщо сухий видається день - сухо буде й восени.

Раніше повідомляли, молитва до Миколи Чудотворця в бідності: сильні рядки допоможуть у фінансову кризу.

Як повідомляв Знай.uа, натільний хрестик: Як правильно носити, і що не можна робити зі священним атрибутом.

Знай.uа писав, Гуцульщину прославила легендарна Чукутиха, її нащадки не відстають: "гени бабки не пропали".