На Прикарпатті незабаром мають зникнути два протитуберкульозні диспансери. Таке рішення ухвалили під час засіданні сесії обласної ради 19 лютого, передає «Файне місто» у Facebook.

Як зазначається, в рішенні йдеться про ліквідацію протитуберкульозних диспансерів у Тисмениці та Долині. Повідомляється, що єдиний туберкульозний диспансер залишиться у Франківську, і почне діяти з квітня 2021 року.

За словами заступниці директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ірини Кобельської, це рішення було ухвалене в рамках реалізації Державної стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги населенню на 2020-2023 роки, відповідно до якого всі заклади цього профілю в області мають злитися в єдиний регіональний центр.

Як у такому випадку точно буде надаватися медична допомога хворим на туберкульоз, поки що остаточно не відомо.

Нагадаємо, що до шестирічного українця втретє повернувся рак: "Врятуйте Максимку!"

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Як повідомляв портал Знай, маленький українець бореться з агресивним раком, потрібна пересадка: "Врятуйте сонячну дитину!"

Також Знай писав, маленький футболіст відчайдушно бореться з раком мозку: "Врятуйте Женю!"