В Івано-Франківській області планують побудувати завод з виробництва Еко-іграшок з органічного полімеру, отриманого внаслідок переробки топінамбура.

Читайте Знай в Google News!

Детальніше про це розповідає аграрій-бізнесмен Богдан Кобринський, передає "СІДС" .

За словами Кобринського, виробництво іграшок з топінамбура буде безпечно для навколишнього середовища:

"Набридла іграшка - батько закопав, і вона безпечно розклалася".

Популярні новини зараз
Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

У планах бізнесмена також запуск виробництва дорогої лікувальної Еко-тканини. Поки що проект лише на стадії розробки. Богдан планує здійснювати його в реальність за підтримки іноземних компаній.

Підприємство Богдана Кобринського-одне з небагатьох в країні, де не тільки успішно вирощують топінамбур, а й займаються переробкою цієї культури. З топінамбура тут виробляють порошок, який застосовують в якості дієтичної добавки і використовують в медичних цілях, так як рослина містить природний інулін.

Топінамбур / фото: Pixabay
Топінамбур / фото: Pixabay

Як виявилося, українським прогресом у сфері топінамбура зацікавилися навіть у Сінгапурі-Богдан Кобринський веде переговори з азіатськими країнами про постачання коренеплоду.

Особливо зарубіжних покупців цікавить органічна продукція, на неї і роблять акцент підприємці з Івано-Франківської області.

"Ми не використовуємо Мінеральні добрива-вирощування за нашою технологією передбачає тільки витяжки сапропелю і мульчування. Зараз у нас засаджено 10 гектарів під органіку – це буде поставка в Йорданію", - додав Богдан Кобринський.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, які продукти не можна купувати в супермаркеті.

Як повідомляв портал Знай.иа, нові ціни на картоплю змусять українців зненавидіти пюре.

Також Знай.иа писав, що з початку року в Україні різко скоротилося виробництво сільськогосподарської продукції.