Спортсмени з Прикарпаття гідно виступили на чемпіонаті світу з самбо. Про це розповіли у виданні "ПІК".

Повідомляється, що 13 листопада в Івано-Франківську пройшла прес-конференція чемпіонів і призерів чемпіонату світу з самбо.

Читайте Знай в Google News!

У жіночій категорії до 56 кілограм, "золото" отримала Сніжанна Пліш. А в категорії до 60 кілограм, Марія Куневич отримала "срібло".

У категорії юніорів до 20 років перше місце у ваговій до 52 кілограм здобула Алла Бегеба, а перше місце у ваговій до 82 кілограм здобув Михайло Свідрак.

"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати

У змаганнях серед дорослих, майстер спорту міжнародного класу до 52 кілограм Марія Буйок змогла здобути друге місце. Також майстер спорту до 57 кілограм Андрій Лащук зміг здобути третє місце.

Спортсменів тренує Заслужений тренер України Євген Бондарук та тренер вищої категорії Андрій Микитін.

Кадр з чемпіонату світу з самбо, зображення ілюстративне: YouTube

"44 країни-це дуже мало. На минулому чемпіонаті світу було 89 країн. Цього року багать країн не доїхало, тому дещо легше медалі далися, менше було зіткнень. Але за нагороди змагалися з сильними суперниками."- прокоментував Євген Бондарук.

Загалом, за три дні змагань збірна України заробила 19 нагород. З них 2 золотих, 7 срібних і 10 бронзових. Також спортсмени здобули срібні кубки у командних змаганнях зі спортивного самбо серед жінок та з бойового самбо серед чоловіків.

Спортсмени з Прикарпаття, фото: ПІК
спортсмени з Прикарпаття, фото: ПІК

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що львів'янин взяв "золото" на чемпіонаті світу з самбо

Як повідомляв портал "Знай.uа", маленькі тернополяни здобули перемогу на дитячому чемпіонаті з боксу