В Івано-Франківську призначили нового ректора Духовної семінарії. Про це розповіли на сайті Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Повідомляється, що 23 липня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин призначив на посаду ректора Івано-Франківської Духовної семінарії Йосафата протоієрея Олексія Данилюка.

Отець Олексій займає посаду Захисника подружнього вузла Митрополичого трибуналу. Також він працює викладачем Східного Канонічного Права в Івано-Франківській Академії імені Івана Златоуста і є адміністратором парафії святого Архистратига Михаїла, який розташований в селі Хом'яківці.

Крім того Олексій Данилюк здобув освіту в Папському Східному Інституті в Римі. Має науковий ступінь ліцензіат Східного Канонічного Права.

"Вітаємо нового отця-ректора і бажаємо Божого благословення на виконання поставлених обов'язків!" - написали в повідомленні Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Олексій Данилюк, фото: Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Нагадаємо, що станом на 21 липня в Дніпропетровській області зафіксували 36 випадків захворювання коронавірусом, 29 з яких в місті Дніпро.

Як повідомляв портал "Знай.uа" московський піп виряджений в Gucci просить милостиню на ліки. Натомість він пообіцяв, що навіть якщо йому дадуть всього десять рублів, то батюшка цілий місяць буде молитися за цю людину.

Також, "Знай.uа" писав, що на Хмельниччині парафіяни змусили московського попа перейти в ПЦУ. Перше служіння в новому храмі Борисова пройшло в неділю, 19 липня.