Поліцейські встановили підозрюваних у знущаннях над дівчиною з Прикарпаття. Про це розповіли на сторінці поліції Львівської області у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що поліцейські повідомили про підозри ще трьом зловмисникам — одній жінці і двом чоловікам.

Раніше, 11 березня, 18-річна мешканка Прикарпаття звернулася в Переишлянське відділення поліції.

Вона повідомила, що проти неї, в лютому, були здійснені протизаконні дії в одному із закладів загального харчування в місті Перемишляни.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що до побиття і згвалтування жительки Прикарпаття причетні п'ятеро осіб.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Пенсіонерам удвічі підвищили вікову доплату: хто отримає більше грошей Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги
Показати ще

"17 та 18 червня співробітники відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи слідчого управління поліції Львівщини, зібравши достатньо доказів, повідомили про підозру трьом зловмисникам: 34-річній жінці і двом чоловікам у віці 21 і 22 роки - всі жителі міста Перемишляни", - сказано в повідомленні.

Жителів Львівщини звинуватили за ч. 5 ст. 27 і ч. 1 ст. 152 (пособництво в зґвалтуванні) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання за цією статтею — позбавлення волі строком на п'ять років.

"Ще двом жителям міста Перемишляни слідчі повідомили про підозру раніше. Вирішується питання про вручення усім підозрюваним обвинувальних актів" - додали в поліції.

Повідомлення поліції Львівської області: Facebook

Нагадаємо, раніше харків'янка стала жертвою ґвалтівника.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Рівному школяр зґвалтував дівчинку і зняв все на відео.

Також "Знай.uа" писав, що у Дніпрі чоловік зґвалтував двох неповнолітніх дівчаток.