Всеукраїнський освітній серіал "Шкільне reality 2" починає зйомки другого сезону.
Освітній проект "Шкільне reality" - це серіал, естафета та конкурс. Цей серіал про школу, який знімають учні та вчителі.

Організатори "Шкільне reality 2" продовжують зйомку та планують залучити нових учасників. Всього до участі в другому етапі зйомок буде відібрано до 50 команд.

До зйомок запрошують франківських школярів та вчителів.

Учасники другого сезону зможуть не тільки відзняти епізод про будні своєї школи, а й:

  • отримають базове навчання з відеозйомки, монтажу, акторського мистецтва;
  • отримають менторську підтримку від професійних відеографів;
  • отримають приємні презенти (техніку для подальшої реалізації медійних проєктів у своїй школі);
  • представлять свої роботи під час всеукраїнського шкільного кінофестивалю, який відбудеться на завершальному етапі проєкту.

Взяти участь в проекті може кожен, адже це є абсолютно безкоштовно. Учасниками можуть стати команди від 8 до 15 осіб (учні та викладачі). Крім того, організаторами буде надано все необхідне обладнання для зйомок епізодів серіалу всім відібраним учасникам.

Нагадаємо, вчителі звернулись до Зеленського: "Вимагаємо вжити всіх необхідних заходів"

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, 40-годинна праця вчителів: міністр освіти Новосад пояснила, що зміниться у школах

Також Знай.ua писав про те, що десятки тисяч вчителів перегородили центр Києва: Зеленському виставлені суворі вимоги, фото