Нагадаємо нашим читачам, що кілька днів тому українські зірки шоу-бізнесу провели прес-конференцію, на якій підняли проблемну тему виплат роялті за використання їхніх пісень. Під час цього заходу продюсеру гурту "Антитіла" Сергію Усику невідомі розбили цеглою вікно машини.

Про це стало відомо завдяки заяві Сергія Усика в мережі Facebook.

Тарас Тополя, фото: Instagram
Тарас Тополя, фото: Instagram

"Боротьба за гідну авторську винагороду для тисяч авторів України, за роялті які вони не отримують десятки років, за їх умовні пенсії, і за те, що вони передадуть у спадок своїм дітям, — тепер виглядає ось так. Величезна цегла у вікно. З ранку. Це було кілька днів тому, перед прес-конференцією. З відстані. Бігли швидко. Крім розбитого вікна, пом'яли кузов автомобіля. Але це тільки залізо. Я не публікував це, щоб ще більше не налякати заплутаних авторів, які втратили віру в те, що можна щось змінити", - йдеться в повідомленні Сергія.

Популярні новини зараз
Майже на 60% більше: тарифи на вивіз сміття перевищили межу розумного Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Він повідомив, що раніше отримував усні погрози, передані колегами по шоу-бізнесу від "колекторів від музики". Також публікувалися "жовті" замовні статті в пресі, поширювалися фейки і були спроби підкупити авторів музики, щоб вони відкликали свої вимоги.

Публікація Сергія Усика, скріншот: Facebook
Публікація Сергія Усика, скріншот: Facebook

Публікація Сергія Усика, скріншот: Facebook
Публікація Сергія Усика, скріншот: Facebook

"Щоб мовчали і думали, що і про кого ми публікуємо або які даємо пресухи. Це ж на мене, на Тараса (соліста гурту "Антитіла" Тарас Тополя - ред. —, на інших авторів має спрацювати. Ми ж батьки, багатодітні. Публічні. Комусь не подобається принциповість", - зазначив продюсер.

Також колега Тараса Тополі соліст гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин вважає, що причина погроз — це розслідування щодо все тих же роялті.

Для довідки: роялті - вид ліцензійної винагороди, періодична компенсація, як правило, грошова, за використання патентів, авторських прав, франшиз, природних ресурсів та інших видів власності.

Раніше повідомляли, українські зірки в номінації на премію "батько року": Добринін, Яма, Решетник та інші.

Як повідомляв Знай.uа, Марічка Падалко нагородила найкращого тата року: і ним став не Єгор Соболєв.

Знай.uа писав, щаслива матуся Alyosha показала, як правильно загартовувати дівчаток в підгузниках: "Було страшно".