Стоматолог із Закарпаття безкоштовно лікує зуби для людей з інвалідністю. Про це повідомили на порталі "Mukachevo.net".

У селі Великі Лази Ужгородської області вже довгий час живе стоматолог Олег Орос, який допомагає людям отримати красиву і здорову посмішку.

У 2019-му році разом з колегами Олег вирішив надати допомогу людям, які не можуть дозволити собі похід до стоматолога. Чоловік підкреслив, що 10-15% пенсіонерів Закарпаття не мають можливості встановити зубні протези. Спершу він планував обслуговувати одного пенсіонера в місяць, але бажаючих виявилося багато, тому Графік довелося поміняти.

В результаті акція під назвою "Подаруй посмішку" тривала три роки і за цей час Олег Орос встановив зубні протези багатьом пенсіонерам абсолютно безкоштовно.

Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net
Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net
Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше
Показати ще

Після закінчення даної акції стоматолог вирішив не зупинятися і повідомив. Що допомагатиме людям з обмеженими можливостями.

"Спробуй зробити щось для когось дуже значуще, і не чекати за це вигоди або плати, а просто щире дякую. Сльози щастя людей, які не в змозі зробити для себе елементарних речей через брак коштів, це найбільша нагорода для мене, відчуття, що я дійсно для когось корисний. Мета життя - не бути щасливим або багатим. Це бути корисним, бути співчутливим, це для мене має значення." - сказав Олег Орос.

У майбутньому стоматолог планує зайнятися ще кількома проектами, проте деталі він не розповідає.

Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net
Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net
Олег Орос за роботою, фото: mukachevo.net

Нагадаємо, що харків'яни перемогли "сміттєвий острів", роками отруював річку: "Піде на переробку"

Як повідомляв портал "Знай.uа", патрульні звільнили з металевого полону рудого малюка: "Обмотав навколо шиї і тіла"

Також, "Знай.uа" писав, що львів'янин прихистив маленького хижака, зоозахисники в ауті: "Милий і небезпечний"