В Тайвані жінка, що скаржилася на різкий біль та запухлі очі, вкотре прийшла на прийом до лікарів. Те, що побачили фахівці, змусило здригнутися всю країну. В оці жінки "оселилися" бджоли-галиктиди, які спокійно там жили і харчувалися її сльозами.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, спочатку медики думали, що дівчина занесла собі інфекцію. Але, як виявилося пізніше, біль спричиняли бджоли-галактиди, що сиділи в оці. Комахи харчувалися вмістом "слізного протоку" під опухлими повіками, які приваблювали їх через солі.

Галиктиди - це сімейство бджіл, довжина особин якого всього кілька міліметрів. Щоб виявити комах в оці у пацієнтки на прізвище Хі лікарям знадобилася допомога мікроскопа. "Це було дуже боляче. Сльози нескінченно текли з моїх очей. Мені було до чортиків страшно", - розповіла жінка.

В лікарні розповіли, що бджоли могли потрапити в очі пацієнтки, коли вона виривала бур'яни на могилі родича. Комахи часто гніздяться в подібних місцях.

Популярні новини зараз

З'їв бутерброд і "прописався" біля унітазу: українцям масово впарюють фальсифіковане вершкове масло

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Еллерт

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

За даними ЗМІ, вилучені з ока бджоли залишалися живими. Найімовірніше, дівчина уникнула найгіршого сценарію у вигляді сліпоти, оскільки сильно не терла свої очі - це могло погіршити стан запаленої рогівки. Пацієнтку виписали з лікарні, але зобов'язали пройти додаткове обстеження.