Кандидат в народні депутати України Олександр Шевченко звернувся до бійців "Альфи" з проханням надати "інформацію про злочинні дії посадових осіб ОВК чи інших осіб, які вчинили безпосередні дії по фальсифікації результатів виборів в 87-му виборчому окрузі". Звернення він розмістив на своїй сторінці в Фейсбуці, пишуть Українські новини.

"Шановні співробітники спецпідрозділу "Альфа" Служби Безпеки України! Дякую вам за вашу службу, самовідданість та героїзм, які ви проявляєте в своїй щоденній нелегкій службі нашій Україні, нашому українському народу, в тому числі в російсько-українській війні на Сході України. Нажаль, деякі нечистоплотні політики та чиновники вирішили використати вас в своїх злочинних діях по фальсифікації результатів виборів народного депутата у виборчому окрузі No87", - пише Олександр Шевченко.

Кандидат в народні депутати переконаний, що відбулася цинічна і брудна фальсифікація волевиявлення громадян.

"Дійові особи фальсифікацій – окремі члени Окружної комісії, влада, депутати від владної фракції "Слуга народу". Порушення конституційних прав громадян України – а саме права обирати владу, як повідомляють ЗМІ, сталося із залученням бійців спецпідрозділу "Альфа" із кількох сусідніх з Івано-Франківською областей.

В ОВК на шести дільницях, де Шевченко мав велику перевагу, при перерахунку виявлено крадіжки бюлетенів", - розповідає Олександр Шевченко.

Популярні новини зараз
Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців
Показати ще

О. Шевченко переконаний, що в той час, коли в грубе порушення закону з будівлі ОВК були виведені всі члени Окружної виборчої комісії, журналісти, спостерігачі, довірені особи кандидатів, сталося викрадення виборчих бюлетенів з документації виборчих дільниць, які зберігалися в ОВК та чекали перерахунку.

Про невідповідність пакування та викрадення бюлетенів заявили в поліцію члени дільничних комісій.

Ці крадіжки бюлетенів привели до зміни результату волевиявлення громадян.

"Розумію, що ви виконували завдання керівництва та не володіли інформацією про справжню мету вашого залучення до операції по фальсифікації виборів. Проте, можливо, ви володієте інформацією про злочинні дії посадових осіб ОВК чи інших осіб, які вчинили безпосередні дії по фальсифікації результатів виборів в окрузі. В такому випадку я прошу вас надати таку інформацію", - звертається Олександр Шевченко до альфівців.

Як відомо, в ніч з 31 березня на 1 квітня будівлю Окружної виборчої комісії у ВО No87 взяли під контроль силовики. Приміщення, в якому зберігалася виборча документація, 6 годин перебувало під контролем лише співробітників СБУ.

Наступного дня при перерахунку бюлетенів виявилася крадіжка 504 бюлетенів за Олександра Шевченка. Ще 429 голосів Шевченко втратив через визнання ОВК недійсними виборів на п’яти дільницях.

За паралельними підрахунками голосів штабами Олександра Шевченка та Руслана Кошулинського (ВО Свобода) перемогу на виборах з перевагою в 184 голоси отримав Шевченко. Проте зникнення бюлетенів з шести дільниць вже під час зберігання в ОВК привело до зміни "переможця".

Олександр Шевченко подав більше 20 позовів в суди та звернувся до послів ЄС та країн Великої сімки.

Громадські ініціативи ЧЕСНО, ОПОРА та КВУ заявили про численні порушення на виборах, які могли спотворити результат виборів.