Юна франківчанка посіла призові місця на чемпіонаті України з шахів. Про це повідомили на порталі "Курс".

Представниця обласної федерації шахів Наталія Плагицька розповіла, що юна франківчанка Людмила Іваницька перемогла на чемпіонаті України з шахів.

Чемпіонат України з шахів проходив з 20 по 30 березня в Херсоні. У рамках цього чемпіонату, у віковій категорії до 14 років, 13-річна спортсменка з Івано-Франківська Людмила Іваницька змогла отримати медалі в трьох дисциплінах: класичні шахи, швидка гра в шахи та блискуча гра в шахи — золоту, срібну та бронзову.

Людмила Іваницька, фото: ukrchess.org.ua

Згідно з даними порталу Федерації шахів України, у категорії до 14 років серед дівчаток перше місце посіла спортсменка з Києва Марія Манько, яка заробила 8 очок. На другому місці знаходиться франківчанка Людмила Іваницька, з результатом в 7 очок, а на третьому — Анжеліка Ломакіна з Миколаєва, з результатом 6 очок.