Вже незабаром українці святкуватимуть 8 березня. Для когось — це свято весни, для когось день боротьби за права жінок, а для когось — пережитки минулого.

Журналісти розпитали франківців чи будуть квіти у їхній оселі 8 березня, передає портал "ПІК".

Більшість франківчан вважають, що квіти це один з найголовніших атрибутів 8 березня. Проте зазначають, що квіти для коханої жінки чи мами мають бути без причини, а просто для настрою.

Романія, скріншот із відео
Романія, скріншот із відео

"Будуть (квіти - ред.) звичайно, що будуть. Мені здається, що для жінки дівчини чи мами квіти мають бути в оселі постійно під настрій кожного дня, а не тільки 8 березня, ", - каже франківчанка Романія.

Так само вважає і молода франківчанка Діана, проте вона не є прихильницею цього свята.

Діана, скріншот із відео
Діана, скріншот із відео

"Якщо чоловік подарує, то будуть. Я не прихильниця цього свята якщо відверто. Квіти мають бути без причини", - каже дівчина.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

До слова, нещодавно соціологи провели дослідження та дізналися скільки мешканців України збираються святкувати 8 березня. Таким чином, Міжнародний жіночий день – цього року мають намір відзначати 68% українців.