Заробітчанин з Прикарпаття помер у Чехії. Про це повідомили на сторінці благодійної організації "Серце Марії" в соцмережі Facebook.

17 лютого, на заробітках у Чехії загинув прикарпатець Микола Яцук. Чоловік впав у яму на будівництві і його засипало землею.

Після смерті Миколи на Прикарпатті у нього залишилася дружина Олена та двоє маленьких дітей. Рідні заробітчанина не можуть повернути його тіло додому, оскільки для цього необхідні великі кошти.

У зв'язку з цим в БФ "Серце Марії" звернулися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти повернути тіло Миколи на батьківщину.

"Велике горе спіткало жительку нашої Брошнів-Осадської громади. Оксана Головата(Яцук) вдруге овдовіла, залишившись з двома малими дітьми і один на один з бідою. Її чоловік, Микола Яцук, вчора трагічно загинув на заробітках у Чехії, тому на поховання потрібні великі кошти. Просимо всіх небайдужих допомогти цій родині молитвою і грошима. Нехай Господь допоможе нести такий тяжкий хрест, а ми, люди, спільними зусиллями підтримаємо вдову та її дітей." - зазначено в публікації.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Публікація БФ Серце Марії: Facebook
Публікація БФ Серце Марії: Facebook
Публікація БФ Серце Марії: Facebook

Також інформацію про смерть Миколи підтвердили і в організації, яка займається міжнародними перевезеннями загиблих "Funeralia" Олега Мілінського.

Публікація групи Книга пам'яті загиблих за кордоном: Facebook
Публікація групи Книга пам'яті загиблих за кордоном: Facebook
Публікація групи Книга пам'яті загиблих за кордоном: Facebook

Нагадаємо, що на Львівщині помер священик, який "розмовляв" з Богом: "Біль назавжди"

Як повідомляв портал "Знай.uа", телезірка померла після щеплення від коронавірусу

Також, "Знай.uа" писав, помер Андрій Мягков з "Іронії долі" і "Службового роману": його обожнювали мільйони