У Росії помер відомий художник з Прикарпаття. Про це розповіла користувачка Марія Яновська на сторінці "Намисто Мрій"у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 28 листопада в Росії зупинилося серце відомого художника з села Ланчин Івано-Франківської області Мельничука Василя Васильовича.

Читайте Знай в Google News!

Василь Мельничук завкончив Косівський коледж прикладного та декоративного мистецтва Львівської Національної академії мистецтв, а також навчався у заслуженого художника України Яреми Оленюка.

Роботи прикарпатця знаходяться в безлічі привантих колекцій в різних країнах світу, таких як Японія, Корея, Китай, Німеччина, Франція, Україна, Росія та інші. Всього художник написав близько 2000 картин.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Мельничук Василь Васильович, фото: Facebook Намисто мрій
Мельничук Василь Васильович, фото: Facebook Намиісто мрій
Мельничук Василь Васильович, фото: Facebook Намисто мрій

У своїх картинах Василь Мельничук описував пейзажі рідного Прикарпаття і вміло передавав всю красу цих земель.

За збігом обставин він потрапив до Росії, в Нижній Новгород, де прожив більше 30 років. Однак перебуваючи на чужій землі худохник зберігав любов до України до останнього подиху.

"Його багата мова спілкування була перелита діалектами, які у нас побутують в Ланчина. Василь був люблячим батьком, добросердечним дідусем, братом, другом, товаришем. Велике горе спіткало його двох синів, невісток,онуків і дружину, сестер і братів. Друзі, однокласники, колишні сусіди щиро співчувають великій родині Мельничуків." - зазначено в публікації.

Публікація Марії Яновської: Facebook Намісто мрій
Публікація Марії Яновської: Facebook Намісто мрій
Публікація Марії Яновської: Facebook Намисто мрій

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у Львові помер тяжкохворий хлопчик, який чекає пересадки серця

Як повідомляв портал "Знай.uа", на Львівщині помер легендарний тренер, футболісти у жалобі

Також, "Знай.uа" писав, що на Львівщині попрощаються з легендарним побратимом Бандери