У Франківську пройшла остання відправка призовників на службу. Про це розповіли на сторінці Івано-Франківського військового комісаріату в соцмережі Facebook.

Повідомляється, що 30 липня у Франківську відправили останню партію призовників у кількості 59 осіб. Таким чином кількість відправлених призовників з військового комісаріату Івано-Франківської області досягла 500 чоловік. Це означає, що в області план по наданню призовників був виконаний на 100%.

"Призов громадян України на строкову військову службу військовими комісаріатами області проводиться у відповідності з вимогами Законів України та інших керівних документів та з дотримання всіх карантинних обмежень." - сказано в повідомленні.

В комісаріаті додали, що під час поповнення війська на збірному пункті не було помічено порушень дисципліни або громадського порядку.

Також у повідомленні подякували всім юнакам, які брали участь у призові і батькам призовників.

Популярні новини зараз

Пишногруда зірка Playboy покрасувалася 10-м розміром на безлюдному пляжі

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Хлопцям ми традиційно бажаємо легкої служби, вірних друзів і корисного військового досвіду. Підкреслимо, що юнаки проходитимуть службу виключно в місцях постійного розташування підрозділів і не будуть залучатися до виконання завдань в районі ООС." - додали в повідомленні.

Повідомлення Івано-Франківського військового комісаріату: Facebook

Нагадаємо, що львів'яни масово просяться в армію.

Як повідомляв портал "Знай.uа" воїн ВСУ передав привіт з передової учасникам акції Порошенко.

Також, "Знай.uа" писав, що у ВСУ з'явиться новий вид служби.