Учні шкіл і студенти в Івано-Франківську отримають пільги на проїзд у громадському транспорті. Про це розповіли на порталі "Суспільне", посилаючись на слова директора КП "Електроавтотранс" Віталія Готуляка.

Повідомляється, що через карантин в Івано-Франківську не встигли вчасно запустити програму поширення проїзних карток для учнів. Однак місто вже виходить з карантину і влада вирішила надолужити згаяне.

За словами Готуляка в департамент освіти і науки міста вже передали 21 тисячу карт, які будуть розповсюджені серед учнів шкіл. Однак це станеться не відразу, адже в цьому навчальному році занять вже не буде.

"Думаю, що департамент освіти знайде спосіб, яким чином вирішити це питання. Зрештую, учні в нас їздять безкоштовно. Поки немає необхідності роздавати учням картки. Це можна зробити протягом найближчих двох-трьох місяців." - додав Віталій Готуляк.

Картки для студентів можна буде замовити через інтернет. Для учнів ВНЗ буде передбачена знижка на проїзд у розмірі 50%. Однак, ці картки також запустять не відразу.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

"Ми повинні напрацювати механізм з навчальними закладами, з училищами, технікумами та університетами, яким чином буде ідентифікований осіб саме як студентів того чи іншого навчального закладу. Ми повинні бути впевнені в тому, що це саме студент, тому співпрацюємо з навчальними закладами. Повинні обміркувати це, щоб могли скористатися пільгою тільки студенти" - підсумував Віталій Готуляк.

Автобусна зупинка в Івано-Франківську, кадр з відео: YouTube Канал-402

Нагадаємо, раніше жителі Запоріжжя поставили ультиматум меру.

Як повідомляв портал "Знай.uа" у Чернігові ветеран АТО показав маршрутнику, як потрібно відноситься до пільговикам

Також "Знай.uа" повідомляв, що Кияни масово пересіли на велосипеди замість маршруток.