В Англії сталася шокуюча НП з молодим прикарпатцем. Невідомі поранили молодого хлопця ножем та зникли з місця злочину. На транспортування тіла на батьківщину потрібна велика сума грошей.

Про це написала в соціальній мережі Іванна Князевич.

В Англії зарізали молодого прикарпатця Дмитра Балабана. Хлопець помер в ніч з п'ятниці на суботу. для транспортування тіла прикарпатця потрібна велика сума коштів, Іванна Князевич звернулася до всіх небайдужих з закликом допомогти.

"Шановні українці, звертаюсь до вас із великим проханням. Допоможіть зібрати кошти для транспортування нашого співвітчизника додому. Для перевезення тіла потрібна велика сума грошей. Просимо усіх небайдужих долучитись”, – йдеться у дописі.

Скріншот


28-ми річний Дмитро Балабан раніше проживав у смт. Ланчин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.
Реквізити для збору коштів: Holinei Halyna 5363542602790694 Приватбанк.

Нагадаємо, раніше тіла українських заробітчан знайшли у Польщі: як "прибрали" невинних вчителів.

Також "Знай.ua" писав, що Зеленський зробив пропозицію українським заробітчанам.

Популярні новини зараз
Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу Від білизни до авто – все власним коштом: скільки коштує мобілізуватись  В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів Працюючим пенсіонерам роз'яснили важливе правило: що заборонено законом
Показати ще