Івано-Франківськ потрапив у ТОП-3 Індексу місцевої е-демократії 2.0. Про це повідоми Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

"Івано-Франківськ - в трійці лідерів е-демократії поряд з Києвом та Львовом. Такими є результати дослідження Центр Розвитку Інновацій - Center for Innovations Development, які оприлюднили на форумі, присвяченому розвитку електронної демократії в Україні. Загалом, вивчали 30 міст і показники Франківська виявились одними з найкращих", - йдеться в дописі.

В усіх містах України проходить дослідження Індексу місцевої електронної демократії, що присвячене інструментам е-демократії. Аналізують, в першу чергу, місцеві положення та рівень їх втілення. Особливо уваги надають е-демократії, -петиції, -консультації та громадському бюджету.

В рейтингу перше місце належить Києву, друге - Івано-Франківськ та третє - Львів.

Франківчани довели, що вони можуть займати лідируючі позиції по рівню життя, так що всіх бажаючих запрошують в Івано-Франківськ на постійне місце проживання.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Нагадаємо, у Франківську рекордно подорожчає вода: сумні цифри

Як повідомляв раніше Знай.ua, суцільні "прогули": франківчанам показали, скільки засідань Ради пропустили депутати з Прикарпаття

Також Знай.ua писав про те, що мера Франківська Марцінківа підловили на дивному занятті, замішані жінки: опубліковано фото