На Франківщині адміністрація УДК № 12 знахабніла в край, вони відзначились своєю байдужістю по відношенню до здоров'я ув'язнених.

Чоловік, 4 місяці жалівся на сильну біль у вусі та неодноразово надавав свою медичну карту заведену ще до ув'язнення, де було чітко написано його діагноз та рекомендацію до оперативного втручання. Адміністрація ж продовжувала ігнорувати скарги.

На ув'язненого звернули увагу тільки тоді, коли втрутилась прокуратура, в чоловіка за цей час погіршилось здоров'я.

Визнані порушення свідчать про неналежне виконання своїх посадових обов'язків керівництвом Івано-Франківського УВП №12. Чи вдастся довести провину "катів", що спостерігали стражданнями ув'язненого і нічого не робили буде відомо пізніше.

Конституцією України передбачено, що не залежно від того, яку нішу людина займає в суспільстві всі заслуговують на допомогу ст 28. "Кожен має право на повагу до його гідності. Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню".

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Показати ще

Нагадаємо, біля тюрми на Вінниччині переполох, такого не бачили навіть бувалі копи: кадри дикої НП

Як повідомляв раніше Знай.ua, "Мене били і погрожували": підозрюваний у розправі над вінницьким підприємцем "вимолює" домашній арешт

Також Знай.ua писав про те, що мама звільненого з катівень Путіна Сенцова примчала з Криму до сина: "Спасибі, що живий"