На Прикарпатті не врожай картоплі. Такого жителі вже не пам'ятають давно, а причиною могли стати несприятливі погодні умови, так зниження врожайності картоплі спостерігається в усіх господарствах області.

На Франківщині цього року посадили картоплі майже на 50 тис. га площ — трохи більше, ніж торік. Тим часом, врожайність зменшилась на 20%, пише kurs.if.ua.

Директор Департаменту АПР Івано-Франківської ОДА, Іван Андріїшин прокоментував цю ситуацію так: . «У минулому році ми отримали рекордний врожай — понад мільйон тонн картоплі. Цього року, на жаль, з тими щоденними дощами, які пройшли у травні, це вплинуло на те, що картопля має велику кількість крохмалю, і це вплинуло на врожайність. Цього року очікуємо отримати валовий збір близько 800 тис. тонн. Цього буде достатньо, щоб забезпечити продовольчу безпеку області картоплею».

Ціну на картоплю на ринку ще рано прогнозувати, але з токою урожайністю попит може значно зрости.

Нагадаємо, на українців чекає голодна зима: фермери б'ють на сполох, ціни стануть космічними

Популярні новини зараз
В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, окупант нагодує українців дешевою гречкою


Також Знай.ua писав про те, що фермерські війни поставили на вуха Харківщину, гримлять постріли: подробиці свавілля