У Долинській центральній лікарні 31 серпня з'явився пацієнт, якого укусила змія. Чоловіку 27 років, родом він з Болехова.

Чоловік “отримав” укус в мізинець лівої руки. Наразі його госпіталізовано.

А ми нагадуємо правила надання першої допомоги, на випадок, якщо вас чи ваших знайомих укусила змія.

Перш за все потрібно знерухомити постраждалу кінцівку, оскільки надмірні рухи сприяють швидкому проникненню отрути у кров. Потім варто звільнити кінцівки від взуття, шкарпеток, браслетів тощо, оскільки може виникнути набряк і дати випити значну кількість рідини (води, кави, чаю).

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Після надання першої допомоги потерпілого необхідно якнайшвидше доставити до медичної установи для надання кваліфікованої лікарської допомоги.

Схема надання першої допомоги наступна: знайдіть місце укусу і ретельно промийте його водою; розмістіть постраждалого таким чином, щоб місце укусу знаходилося нижче тіла; накладіть пов'язку вище за ранку, починаючи зверху і поступово спускаючись; після накладення пов'язки укус продовжуватиме кровоточити, але боятися цього не слід, тому що кров може вивести з ранки частину отрути; - іммобілізуйте кінцівку, наклавши шину; потрібно накласти лід (холод), що також буде додатковим стимулом, щоб отрута в організмі не поширювалася.

Як повідомляв раніше Знай.ua Змія вкусила: поради щодо невідкладної допомоги

Як писав Знай. ua Оскаженіла тварюка накинулась на маленьку львів'янку: медики збилися з ніг, дитина - за крок від загибелі

Раніше на Знай.ua Львiв'ян тероризують отруйнi тварюки, десятки жертв: медики божеволiють