Багато українців вважають за краще самостійно платити за комуналку через популярні платіжні сервіси чи банківські програми. Це економить час, адже не потрібно стояти у черзі у відділенні банку чи пошти.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВтім, коли споживач самостійно вводить реквізити та інші дані, є ризик припуститися помилки. Що робити у таких випадках, розповіли фахівці "Донецькоблгазу".
Споживачі, які припустилися помилки під час введення даних у платіжний документ, можуть врятувати свої гроші. Для цього потрібно:
- написати заяву про зарахування сплачених коштів за правильним особовим рахунком;
- додати до заяви квитанції про сплату, паспорт та ідентифікаційний номер платника;
- надіслати документи на електронну пошту постачальника послуг або віднести до центру обслуговування клієнтів.
Українцям нагадують, що під час проведення платежу потрібно вказувати не лише реквізити постачальника чи виконавця послуг, а й дані, що ідентифікують споживача.
"Вкотре наголошуємо: при оплаті послуг розподілу газу для швидкого та коректного зарахування cплачених коштів вказуйте свої номер особового рахунку, ПІБ та адресу", - йдеться у повідомленні.
Це правило стосується не лише оплати розподілу газу, а й усіх інших комунальних платежів, які проводяться через додатки банків чи термінали самообслуговування.
Раніше інформаційний портал "Знай" повідомляв, українцям з невеликим доходом допоможуть з оплатою комунальних рахунків.
Також наш портал інформував, оплачувати рахунки та передавати показники по-новому: комунальники попередили про зміни.
Крім того, ми писали, нове зростання у платіжках: комунальники анонсували осіннє оновлення тарифів.