Зміни клімату призвели до того, що отруйні змії стали частіше нападати на українців. Про це повідомили в ДСНС України.

Зокрема, за перші вісім місяців Цього року випадки нападу на людей з боку плазунів фіксувалися на 34% частіше, порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Всього постраждало від укусів змій близько семи десятків людей.

За даними офіційної статистики, у Запорізькій області зафіксовано 24 випадки укусів змій, у Львівській — 16 випадків, у Житомирській — 12 постраждалих, у Рівненській та Івано-Франківській — по шість укушених, у Полтавській та Чернівецькій — по два постраждалих, у Закарпатській та Київській — по одному такому випадку.

Змія. Фото: Фейсбук-група "Жаби, ящірки та змії"
Змія. Фото: Фейсбук-група "Жаби, ящірки та змії"
Змія. Фото: Фейсбук-група "Жаби, ящірки та змії"

На щастя, від зміїних нападів цього року ніхто не помер.

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

За аналогічний період 2020 року були зафіксовані 52 звернення у зв'язку з укусами змій, серед постраждалих 12 дітей до 17 років і 27 жінок, а в 2019 році — 166 звернень, з них постраждали 36 дітей і 66 жінок.

«Цього року тепліше ж», - зазначають коментатори під повідомленням.

"Вони тільки дітей і жінок кусають?",- цікавляться інші.

Нагадаємо, що у Києві двометровий удав Антон втік з дому: прохолоджувався на тротуарі, поки його шукала вся сім'я.Пітон втік під час прогулянки кілька днів тому