Українець пояснив, яка різниця між кавуном і арбузом, і чому варто звертати увагу на те, якою мовою тобі пропонують товар. Про це написали у ресурсі «Укрблог».

«Моя ринкова вiйнa з Pociєю. Учора. Іду після роботи ринком – хочу кавуна. Одна ятка – “Арбуз – 12грн/кг”, друга – “Арбуз – 12грн/кг”, далі вже нічого не буде, ринок закінчується», - розповідає автор допису.

Він зазначив, що все ж зупинився біля однієї з яток, щоб глянути на кавуни, і до нього підбіг продавець.

«“Щто іщєш?”. “Кавуни” – кажу. “Так вот же они! Сладкие, ммм”. “Ні ну це ж арбуз, тут ясно написано, а мені потрібен кавун”», - пояснив покупець продавцеві.

Той здивувався і не одразу зрозумів, в чому проблема.

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

“Послушай, дорогой, ну какие проблемы, это же то, что ты хочешь?!”, - щиро розгубився він.

“Извини, дорогой, ты кто по нaцoнaльнocти?”, – поцікавився автор допису в продавця, і той відповів, що азepбaйджaнeць.

“Ну вот представь – ты идешь по рынку в Бaкy, а там ценники на apмянcкoм…” Його очі розплющуються до розмірів дyлa тaнкa який цiлить пpямo в мене. Іду додому без кавуна», - розповідає далі українець.

Однак наступного разу в продавця він побачив вже інший цінник - “Кавун – 12грн/кг”.

Нагадаємо, раніше Пора черешні в самому розпалі: кому категорично заборонено їсти улюблену ягоду, а кому вона корисна

Як повідомляє портал Знай.ua Чим підгодовувати вишню, щоб ягідки були темно-червоні і дуже смачні: садівникам на замітку

Також Знай.uа писав, що Вітамінне варення з калини: рецепт смачного десерту, який споконвіку рятував від застуди