Кілька днів тому Руслан Марцінків відправився на схід України, де перебуває і зараз. Разом із помічниками очільник міста відправився на Донбас, аби передати гуманітарну допомогу.

Про це мер Івано-Франківська розповів на своїй сторінці в Facebook.

“Разом із заступником Петром Шкутяком, помічником першої заступниці Вікторії Сусаніної Миколою Кулачиком, керівником КП “Добродій” Михайлом Шутаком, депутатом районної ради Ігорем Лукинівом веземо гуманітарну допомогу хлопцям, що захищають нашу Україну у війні на сході”, – розповів Марцінків.

Популярні новини зараз
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили "ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих ПриватБанк запроваджує нові правила грошових переказів: що зміниться та коли Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Показати ще

Очільник Франківська також розповів, що наразі у зоні бойових дій місцеві мешканці особливо переживають через те, що росіяни стягують війська до кордонів.

"Якщо коротко про ситуацію, то мушу визнати, що у людей тут є тривога. Бо відбувається стягнення ворожих військ. Але наголошу, що й наша армія – вже сильна і потужна. Звісно, що наших Героїв треба підтримувати", – повідомив мер.

Нагадаємо, проїзд у Києві подорожчає вже найближчим часом. Про це стало відомо з повідомлення глави компанії «ТРАНСГРУП» Володимира Назаренка під час онлайн-конференції.

Як повідомляв Знай.uа, страховка і доходи: українським пенсіонерам показали, як рахуватимуть нові виплати.

Також Знай.uа писав, "Пенсіонери не зможуть отримувати гроші на пошті": Смілянський розповів, що готує Мінсоцполітики.