Ведучий популярного тревел-шоу "Світ на виворіт" Дмитро Комаров має величезну аудиторію шанувальників з якими активно ділиться цікавими публікаціями в соцмережі Instagram. Цього разу телеведучий розповів, як провів зйомки нового випуску шоу в Пакистані.

Дмитро Комаров відправився в місто Карачі, де відвідав місцевий пляж, поспілкувався з жителями, вивчив традиції і потрапив у неприємну ситуацію. Справа в тому, що в автомобіль знімальної групи "Світ на виворіт" пробралася отруйна змія.

Коли знімальна група виявила, що в автомобілі знаходиться змія, то зйомки довелося призупинити. Коли тварина знайшли комарів з командою продовжив подорож.

Телеведучий зізнався, що відчував хвилювання і його переповнював адреналін через цю ситуацію.

"Ви коли-небудь їздили в автомобілі з отруйною змією, яка втекла, загубилася в салоні, незрозуміло де знаходиться, звідки з'явиться, і в яку саме мить?)) Відчуття неймовірні. Навіть незважаючи на мій чималий досвід спілкування зі зміями – це був адреналін. Таке неможливо передбачити, передбачити. До того, як це сталося зі мною, я взагалі не думав, що такі ситуації трапляються." - написав Дмитро Комаров.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Публікація Дмитра Комарова: Instagram
Публікація Дмитра Комарова: Instagram
Публікація Дмитра Комарова: Instagram

Публікація Дмитра Комарова: Instagram
Публікація Дмитра Комарова: Instagram
Публікація Дмитра Комарова: Instagram

Нагадаємо, що Лесю Нікітюк у "невидимому" монокіні сплутали з Олею Поляковою: "Позич ніжки"

Як повідомляв портал "Знай.uа", Катерина Кухар на канікулах розкрила секрет ідеальної фігури: пляшечки з камінням

Також, "Знай.uа" писав, що Ірина Білик похвалилася вечерею для молодого чоловіка: повторить кожна