Маленкьому хлопчикові потрібна термінова операція. Про це розповіли на сторінці організації "Мама і немовля"у соцмережі Facebook.

Маленький Артем з народження знаходиться в лікарні через важкий діагноз-у хлопчика занадто великий тиск в мозку, що приносить йому сильні страждання.

Єдиним шансом на нормальне майбутнє для Артема є термінова операція на головному мозку. Вартість витратних матеріалів для операції становить 37 000 гривень. Однак у сім'ї хлопчика немає можливості зібрати ці кошти, тому вони були змушені звернутися за допомогою.

Артем, фото: Facebook БО Мама і немовля
Артем, фото: Facebook БО Мама і немовля
Артем, фото: Facebook БО Мама і немовля

В організації" Мама і немовля " звернулися до всіх небайдужих людей з проханням допомогти врятувати Артема.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго
Показати ще

"Для Артемчика своєчасна операція - це єдина можливість нарешті одужати і поїхати додому! Організм довгий час бореться пропорційним тиском в мозку, від чого природно страждає дитина. Якщо зробити саме зараз операцію-лікарі дають хороший прогноз і надію на повноцінне дитинство! Віримо, що малятко знайде відгук в добрих серцях і буде мати можливість радувати нас своїм сміхом і щасливими фото!" - зазначено в публікації.

Публікація БО Мама і немовля: Facebook
Публікація БО Мама і немовля: Facebook
Публікація БО Мама і немовля: Facebook

Нагадаємо, що юна Вероніка пережила 12 "хімій", але продовжує боротися з раком: "життя-подарунок Бога"

Як повідомляв портал "Знай.uа", агресивний рак "з'їдає" око маленької Софійки: "Допоможіть, осліпне!"

Також, "Знай.uа" писав, що рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"