У трьох областях на Заході України на тиждень зупинять роботу розважальної інфраструктури. Про це заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Згідно із заявою Віктора Ляшка, в Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях на тиждень закриють заклади громадського харчування та інші розважальні комплекси. Дане рішення було прийнято у зв'язку з поширенням коронавірусу в цих регіонах.

Віктор Ляшко, кадр з ефіру Свобода слова Савіка Шустера: YouTube
Віктор Ляшко, кадр з ефіру Свобода слова Савіка Шустера: YouTube
Віктор Ляшко, кадр з ефіру Свобода слова Савіка Шустера: YouTube

Головний санітарний лікар підкреслив, що в цих регіонах велика туристична активність, що і призвело до збільшення рівня захворюваності. Тому зупинка розважальних заходів і закладів повинна допомогти зробити ситуацію більш стабільною.

"Якщо проаналізувати спалахи, які є в Чернівецькій, Івано-Франківській, Закарпатській областях, – це три області з критичним зростанням кількості випадків то ми можемо чітко відстежити, що це маршрути, пов'язані з масовим пересуванням в туристичному бізнесі. Тому ТЕБ і НС на місцевому рівні в середу було прийнято рішення на тиждень призупинити роботу розважальної інфраструктури та всіх закладів громадського харчування"" - сказав Віктор Ляшко.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нагадаємо, що в Україні covid - 19 повернувся до зростання, у медиків немає вільної хвилини-МОЗ оновило статистику на 20 лютого

Як повідомляв портал "Знай.uа", чернівецький " слуга "підхопив коронавірус, дихає через маску:" думав, всього лише запалення..."

Також, "Знай.uа" писав, що Садовий дозволив хворим франківчанам "відлежатися" у Львові