У Рівненській області жінка і ребьенок померли від коронавірусу. Про це розповіли на порталі міста Дубно "03656".

25 січня в соцмережах з'явилася інформація про смерть дружини і сина начальника відділення призову Млинівського районного територіального центру комплектації і соцпідтримки.

Журналісти з'ясували, що загибла Надія Возюк хворіла коронавірусом під час вагітності. Вона була доставлена в пологове відділення міста Дубно, де народила дитину раніше терміну за допомогою кесаревого розтину, на 28-му тижні. 20 січня її перевели в обласну лікарню.

Дитину відразу ж перевели в реанімацію в Рівному, але він не зміг вижити.

Жінка також померла. Згідно з неофіційною інформацією у неї були патології і приховані захворювання, які загострилися через вагітність і коронавірус.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Під час брифінгу, начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник передавати, що розслідуванням причин смерті надії Возюк та її дитини займатиметься спеціальна комісія.

"Сьогодні створена клініко-експертна комісія оцінки якості надання медичної допомоги, а також дослідження причинно-наслідкового зв'язку настання смерті. Тому після завершення досліджень ми обов'язково в разі можливості повідомимо всі необхідні деталі даного випадку" - сказав Олег Вівсянник.

від коронавірусу померла Українка: Прикарпаття Online
від коронавірусу померла Українка: Прикарпаття Online
від коронавірусу померла Українка: Прикарпаття Online

Нагадаємо, що 26-річний актор наклав на себе руки, нація в жалобі через загибель молодого таланту

Як повідомляв портал "Знай.uа", на Львівщині помер директор школи: був авторитетом для дітей та педагогів

Також, "Знай.uа" писав, у Чернівцях помер всесвітньо відомий музикант, його труба змушувалася сміятися і ридати: "Великий друг"