Стало відомо, хто обійме посаду голови Івано-Франківської ОДА. Про це розповіли на порталі президента України.

Повідомляється, що тимчасово виконувати обов'язки голови Івано-Франківської ОДА замість нещодавно звільненого Віталія Федоріва буде Марія Савка. Відповідний указ президента був підписаний 9 листопада.

Читайте Знай в Google News!

"Тимчасово покласти виконання обов'язків голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації на Савку Марію Володимирівну" - йдеться в указі президента.

Примітно, що раніше Марія Савка перебувала на посаді першого заступника голови Івано-Франківської ОДА.

Популярні новини зараз
Один документ, без якого вашу квартиру можуть "віджати": перевірте, чи є він у вас Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора В ухилянтів забиратимуть майно: кому готуватись
Показати ще

Марія Савка, фото: Правда Іф
Марія Савка, фото: Правда Іф
Марія Савка, фото: Правда Іф

Варто зазначити, що Віталія Федоріва звільнили з посади голови Івано-Франківської ОДА після засідання Кабміну 4 листопада. Цього дня було оголошено про припинення повноважень трьох голів ОДА.

Багато хто вважав, що місце Віталія Федоріва може зайняти його заступник Василь Івасик або глава міграційної служби Сергій Сайіва.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що Буряк "штурмував" мерське крісло в Запоріжжі з першого разу

Як повідомляв портал "Знай.uа", Мендель зізналася, що насправді відбувається з Зеленським

Також, "Знай.uа" писав, що хворий Кернес поступився кріслом подружці Кучера