У Німеччині загинув український заробітчанин. Про це розповіла родичка загиблого Оксана Собець на совій сторінці в соцмережі Facebook.

Дівчина повідомила, що 2 жовтня в Німеччині, загинув її родич Олег Лейбик. Про це родині загиблого повідомили 6 жовтня з генерального консульства України в Німеччині в місті Дюсельдорф.

Читайте Знай в Google News!

Інформації про причини смерті чоловіка не повідомляли.

Зараз сім'я Олега хоче лише одного - повернути його тіло на батьківщину. Однак для цього їм необхідно зібрати велику суму грошей.

Олег Лейбык, фото: Facebook Оксана Собец

Згідно з підрахунками ритуальних служб перевезення тіла чоловіка коштуватиме його родині близько 3 тисяч євро, плюс витрати, які встановить Німеччина.

Сім'я Олега не в змозі зібрати таку суму. У зв'язку з цим вони звернулися до небайдужих людей з проханням допомогти повернути тіло українця додому і відкрили збір коштів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що у Києві, в Олександрівській лікарні помер академік Національної академії педагогічних наук України Ярослав Олійник

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Харкові прощалися з курсантами і офіцерами, які загинули в авіакатастрофі Ан-26

Також, "Знай.uа" писав, що директор Вишнівського ліцею "Ідеал" Володимир Коваленко помер у Київській лікарні

Популярні новини зараз
Аномальна осінь в Україні: коли до нас прийдуть холоди та перший сніг, погода на найближчі тижні Продукт №1 для гіпертоніків: лікарі назвали їжу, яка знижує тиск 22 грн за автобус і 18 грн за тролейбус: тимчасові тарифи на проїзд із серпня "Зима буде дуже складною": Зеленський вимагає прискорити підготовку до опалювального сезону
Показати ще