У Франківську готуються до відкриття єдиного в Україні музею спорту. Про це розповіли у виданні "Прикарпаття Online"

Франківський музей спорту належить фізкультурно-спортивному товариству "Україна". Він розташований праворуч від стадіону "Рух".

"Івано-Франківська крайова організація ВФСТ“Україна” готується до відкриття музею спорту за адресою: Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128а…", - сказано в повідомленні спортивного об'єднання в соцмережі Facebook.

Повідомлення ЦР ВФСТ Україна: Facebook

У цьому музеї зібрано унікальні експонати, які датовані від 1946 року. Вони належать великим українським спортсменам. Серед них: 53 кубка (в одному екземплярі), кімоно, медалі чемпіонські пояси, тенісні ракетки, боксерські рукавиці та багато іншого.

Популярні новини зараз

400 тисяч українців з вірусом, скарб зі Стародавнього Риму під Житомиром і "блазень" Зеленський в очах Фаріон - головне за неділю, 2 серпня

Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвинутості"

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

Сили Зеленського і Лукашенка об'єдналися на кордоні — авіація запущена для спецоперації

Показати ще

Музей спорту в Івано-Франківську, фото: Прикарпаття Online

Крім цього, на стінах музею розташовано безліч фотографій українських спортсменів.

"Цей музей, як і спільнота, теж називається "Україна", і він єдиний в нашій державі. Хоч у 1965 році біля стадіону "Динамо" в Києві відкрився музей "Слави спорту". Дійсно назва не дуже, бо спорт – це не завжди тільки слава. Той музей не працює вже близько п'яти років, і експонатів там зовсім мало", - заявив Фотуйма Олександр, директор музею, керівник Івано-Франківської крайової організації ФСТ “Україна”.

Музей спорту в Івано-Франківську, фото: Прикарпаття Online

Олександр Фотуйма каже, що не хоче, щоб музей перетворився на звичайний склад експонатів, тому з часом тут з'являться цікаві заходи за участю молоді і спортсменів.

Творці музею обіцяють, що табличок з написом "руками не чіпати" в музеї не буде, тому всі охочі зможуть досконально вивчити експонати.

Нагадаємо, що легендарний тренер київського "Динамо" Лобановський повертається.

Як повідомляв портал "Знай.uа" львівський богатир звалив півтонни на плечі 

Також,"Знай.uа" писав, що українська чемпіонка змусила фанів сходити з розуму