На Косівщині поліцейські розшукують чоловіка, що вкрав одяг в магазині.

Грабіжник зняв куртку з манекена не розплатився і зник. Про крадіжку повідомили 26 жовтня 39-річна підприємиця. Правоохоронцями за фактом крадіжки було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України.

В злочині підозрюють місцевого 27-річного чоловіка. Вчора, 30 жовтня йому висунули обвинувачення про підозру у вчиненні правопорушення. Йому загрожує покарання передбачене ч.1 ст.185 КК України. До 3-х років позбавлення волі.

Нагадаємо, пограбував по-доброму: під Києвом підліток став жертвою "милосердного" злочинця

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Запоріжжі обчистили перукарню, про зачіску можна забути: подробиці зухвалого нальоту

Також Знай.ua писав про те, що небезпечний злочинець втік з колонії, українців терміново попередили: як він виглядає і куди звертатися

Популярні новини зараз
"Ми готові далі воювати": після слів Чмута про те, що ще є ким і чим, українці вибухнули гнівом ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Показати ще