На Прикарпатті, з 15 жовтня по 15 грудня 2019 року триватиме охорона нерестуючої форелі – заборонено всі види рибальства. Передає "Галка".

"Згідно з наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля № 79 від 09.09.2019, забороняються усі види рибальства, добування водних біоресурсів, проведення гідротехнічних робіт (в т.ч. добування піщано-гравійної суміші та річкового каміння) у руслах та прибережних захисних смугах гірських та передгірських річок Прикарпаття. В зазначеному документі наведено перелік річок та їх ділянок, які є ареалом поширення струмкової форелі", – йдеться у повідомленні.

Заборону встановили для охорони та збереження виду та для підтримки в належному стані середовища існування, місць природного відтворення – струмкової форелі. Це відноситься до річок у Богородчанському, Верховинському, Долинському, Косівському, Надвірнянському та Рожнятівському районах області.

"Для збереження популяції та сприяння відтворенню струмкової форелі, збільшення її чисельності в гірських річках Карпат Івано-Франківською обласною державною адміністрацією видано розпорядження № 484 від 27.09.2019 «Про проведення в області двомісячника з охорони нерестуючої форелі». Івано-Франківський рибпатруль ініціював підготовку цього нормативно-правового документу та вживатиме відповідних заходів для охорони нерестуючої форелі", – зазначив Ігор Корсун, в.о. начальника Управління .

Вже ведуться охоронні роботи, щоб вчасно зупинити непослухів, які вирішать обійти закон і порибалити в заборонених місцях.

Популярні новини зараз

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Показати ще

В управлінні наголосили, що за незаконний вилов форелі буде накладатися штраф, який не залежатиме від розміру та ваги риби - 340 грн.

Нагадаємо, оце так улов: браконьєр під Запоріжжям "нарибалився" до ґрат

Як повідомляв раніше Знай.ua,потрійне вбивство: харківські копи зважилися на неймовірне звірство, слабкодухим не дивитися

Також Знай.ua писав про те, що рідкісні черепахи захопили пляж: "Вперше за всю історію"