На "Площі зірок" засяє зірка на честь відомої франківки Ірми Вітовської, повідомляє "Правда.іф".

"Площа зірок" – це модне місце в центрі столиці України, яке створили ще в 2015 році. Тоді ж в день відкриття, на перетині бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивній площі, було закладено 8 іменних зірок. До сьогодні їх кількість помітно збільшилась.

Акртиса на своїй сторінці у Facebook повідомила про радісну новину.

"Пару років тому мені запропонували тут мати зірочку, але я відмовилась…, бо мала вагомі причини…Тоді у мене й половини не було ще таких "планок" … Коротко..Хто хоче прийти і підтримати, буду тут. Ірма Вітовська", – розповіла франківка.

За ці декілька років Ірма Вітовська, дійсно, дарма часу не гаяла. Сьогодні вона є відомою акртисою театру та кіно і має звання "Заслужена артистка України".

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

В 2018 році стала лауреатом таких премій:
"Золота Дзига" ( Краща головна жіноча роль) та "Кіноколо" (Краща акторка) фільм."Брама" реж. В.Тихий.

Отримувала двічі нагороду "Телетріумф" у галузі телебачення "Леся +Рома", "Лист очикування”( Краща акторка фільму, телесеріалу).

Володарка театральних премій "Київська пектораль" (Краща жіноча роль) та "Мельпомена Таврії" (Краща жіноча роль).

Ірма отримала нагороду, як "Жінка року 2018". Тож, за роки своєї творчої діяльності вона показала всім, що є не тільки талановитою акторкою, а й діячем культури та просто красивою жінкою, що підкорює серця українських глядачів.

Нагадаємо, Ірма Вітовська згадала, як рятувала життя: неймовірна історія гідна фільму

Як повідомляв раніше Знай.ua, "Людина, яка не голосує, не повинна відкривати рота": Ірма Вітовська емоційно звернулася до українців

Також Знай.ua писав про те, що Зірка кіно звернулася до тих, хто досі виступає в Росії: "якщо ти за мир, скажи у мікрофон про війну"