Російські пропагандисти почали говорити за необхідність автономії для Закарпаття. Про це заявиви громадський діяч Василь Вакаров. Ці заклики відразу ж підхопили кремлівські "рупори", зокрема Володимир Соловйов, який заявив, що Закарпаття скоро наздожене доля Донбасу. Погрози прозвучали на передачі "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі Росія 1.

Всі, хто підтримує війну проти України, нахабно заявили, що проблему на Донбасі вирішить федералізація або децентралізація. Через те, що в 1991 році на Закарпатті проголосували за автономію області, а її так і не отримали.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

Соловйов дав прогноз, що коли почнуться події на Закарпатті, вони ж і зруйнують цілісність усієї держави. В Україні пролунає "вибух" і він станеться на заході:

"Україна вибухне! І вибухне, швидше за все, на західному кордоні. Зараз почали припиняти потоки, на яких жили цілі регіони. Місцевим баронам набагато простіше підняти прапор незалежності і сказати: «Слухай, Київ, ти вали звідси! Якщо ти нас душиш економічно, перекриваєш нам митницю, а годувати нас не можеш, ти йди гуляй». У вас почнеться парад суверенітетів, який був у Росії в 90-х роках! Ви повністю повторюєте нашу дорогу!" – сказав пропагандист Росії.

Як раніше повідомляли, що в планах Росії піджати під себе всю Україну. 

Нагадаємо, З медаллю від ФСБ: під Дніпром схопили шпигуна Путіна, здавав українців роками

Як повідомляв раніше Знай.ua, впарював книги від Путіна: львів'янина накрили на мерзенному бізнесі, - ось вам і п'ятий рік війни

Також Знай.ua писав про те, що і року не витримала: Приходько відверто розказала, чому більше не хоче мати справу з депутатами