На Прикарпатті покінчив життя чоловік 1951 року народження. Він повісився на дереві біля річки Прут. Повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

"22 вересня 2019 року в місті Коломия по вулиці Хвильового на дереві біля річки Прут вчинив суїцид через повішання громадянин, 1951 року народження", – вказали в управлінні.

Деталі та причини інциденту не відомо, слідство працює над встановленням обставин смерті.

Нагадаємо, вішаються один за одним: Мелітополь накрило низкою жахливих смертей, що відбувається

Як повідомляв раніше Знай.ua, одещину приголомшило моторошне самогубство: заліз у зашморг просто у ліфті

Популярні новини зараз
Хто не зможе передати показники лічильника: про що варто знати Пенсіонерів залишать без надбавки: в Україні змінять правила підвищення виплат Через аномальну погоду Україна залишиться без популярного фрукту Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що прибирання закінчилася реанімацією: франківчанку з тачкою сміття зніс легковик