На Івано-Франківщині рятувальники виявили та знешкодили 27 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили у прес-службі обласної ДСНС.

Зазначається, що всі небезпечні знахідки стосувалися часів Другої світової війни. Два артилерійських снаряда калібру 122 мм, 19 артилерійських снарядів калібру 75 мм та шість інших предметів виявили у м. Нагірна.

Рятувальники нагадують, що при виявленні підозрілих предметів категорично заборонено торкатися їх або пересувати; заливати їх рідинами, засипати ґрунтом або накривати; стукати, нагрівати чи намагатися їх розпиляти.

Нагадаємо, що у селі Кожанка Фастівського району під Києвом водій Hyundai Elantra припаркував автомобіль біля свого будинку, після чого прогримів вибух. В результаті серйозно постраждали дві людини, серед яких дитина.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Харкові стався трагічний інцидент, пов'язаний з необережним використанням піротехніки.

Популярні новини зараз
В окріп або холодну воду: як правильно варити пельмені та макарони насправді Українці стануть безхатьками: яка сума боргу може залишити без житла Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Уроки по 30 хвилин та короткі перерви: школи переходять на новий графік навчання
Показати ще