Все почалося з того, що 9 вересня до представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшла скарга від мешканця області про те, що в готелі «Villa Morishka» в селі Поляниця Яремчанської міської ради ретранслюються телевізійні канали «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета» та «Россия-24». Хоча ці канали заборонено розповсюджувати на території України. Інформація надійшла від прес-служби Нацради України з питань телебачення і радіомовлення.

Проблему вирішили за допомогою плідної співпраці з Управлінням Служби безпеки України в Івано-Франківській області. З керівництвом та працівниками готелю провели роз’яснювальну бесіду. Результат не змусив себе довго чекати і у цьому закладі відразу ж припинили показ обмежених для ретрансляції в Україні російських телеканалів, які поширювалися із супутника.

Нагадаємо, Притула неочікувано розніс вщент справу всього життя: "Виховані на телевізорі"

Як повідомляв раніше Знай.ua, зірка "Кріпосної" накинулася на Путіна: "Пика хитра і самовдоволена"

Також Знай.ua писав про те, що у Зеленського представили чіткий план звільнення Донбасу: "Зволікати не можемо"

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще