В Івано-Франківську далеко не всі школи виявилися готовими перейти на нове меню для дітей. Скандал з новими шкільними стравами спалахнув у школі №25, пише в Facebook Леся Яцків.

Вона розповіла, що місцеві кухарі не хочуть готувати за рецептами, розробленими шеф-кухарем Євгеном Клопотенком для нового меню.

Коли в школу з перевіркою прибули представники керівних органів, шкільні кухарі подали їм чахохбілі з куркою, буряковий салат з сухариками і липовий чай. Дітям на обід видали гречку, капусту і шматочок м'яса.

Франківські школярі не дочекаються чахохбілі замість гречки

За словами Яцків, «співробітники їдальні ходили і ображалися, що «навигадували тут всякого», і що вони не будуть таке готувати».

Популярні новини зараз
Правила та нюанси пенсії: як на старості отримувати 10 тисяч гривень при 25 років стажу Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться В українських містах можуть оголосити евакуацію людей: до чого готуватися
Показати ще

Директор школи відповідає, що гречка з капустою – теж частина нового меню, а шкільна їдальня не може щодня пропонувати двох сотень учнів страви на вибір.

Нагадаємо, що обід від шеф-кухаря? У франківській школі розгорівся гучний скандал, "нагодували обіцянками"

Раніше Знай.uа повідомляв, страви для депутатів Київради від 12 грн.

Також Знай.uа розповідав про те, в яких школах Києва скасують традиційні їдальні.