Нове меню презентували в одній зі шкіл Івано-Франківська - чахобілі з куркою, салат з бурячком і сухариками та чай із липи. Його розробили за рецептами відомого шеф-кухаря та кулінарного експерта "Сніданку з 1+1" Євгена Клопотенка. Але в перший же день обід у цій їдальні обернувся скандалом у мережі. 

Одна з мам обурилася у фейсбук:

"Напевно вже кожен чув про впровадження нового меню в шкільних їдальнях. Так от, хочу розказати як впроваджується це нововведення в школі №25 м. Івано-Франківська. Сьогодні в шкільній їдальні приготували для зразка по три порції їжі по новому меню, сфотографували їх і відзвітували в потрібні органи. Натомість дітям зварили гречку, дали жменьку капусти і малесенький кусочок м'яса. При цьому працівники їдальні ходили і обурювались, що понавигадували тут всякого, і вони не збираються таке виварювати! "

Популярні новини зараз

Головне за ніч: скасування строкової служби в ЗСУ, позбавлення субсидій та "конфіскація" української землі

Після смерті - земля державі: "Слуги народу" дещо придумали, сподобається не всім

Мільйони українців вийдуть на пенсію раніше: у Зеленського підняли закон чотирирічної давнини

Страждаючи від смертельної хвороби Заворотнюк не забула і звернулася до Зеленського: "Володя, я знаю..."

Показати ще

Проте, за словами директорки школи, де стався скандал, Світлани Якимів, гречана каша і салат з капусти також є у меню за Клопотенком. Інші страви також готуватимуть – вони уже є у двотижневому меню.

Директорка наголосила, що меню на вибір школяра у півторатисячній школі робити не реально. Вона зауважила:

“Батьки вирішили, що діти зможуть вибрати нові страви з меню. Школа буде харчуватися за затвердженим двотижневим меню, де будуть нові страви за рецептами Клопотенка”.

Як повідомляв Знай.ua, у Івано-Франківських школах для дітей на обіди почали готувати страви за збіркою рецептів шеф-кухаря Євгенія Клопотенка.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, страви для депутатів Київради від 12 грн.

Також Знай.ua розповідав про те, в яких школах Києва скасують традиційні їдальні.