Минулої доби, 28 серпня, на Івано-Франківщині було зафіксовано 11 пожеж, повідомляють в обласному відділенні ДСНС.

Зокрема, полум’я пошкодило житловий будинок у с. Устя Снятинського району, вогонь знищив дровітню в с. Хом’яківка.

Гасити палаючий автомобіль марки Volkswagen довелося пожежним у місті Надвірна на Соборній вулиці. Житловий будинок в Івано-Франківську опинився перед загрозою пожежі через палаюче сміття у під’їзді. Сміття також палало на вулиці Нафтовиків у м. Долина.

По всій області продовжують спалювати посохлу траву, всупереч заборонам екологів та пожежних. Наприклад, ліквідовувати займання трав’яної підстилки довелося пожежним у Калуші на вулиці Львівська, у Рожнятівському районі у селищі Брошнів-Осада, в Івано-Франківську на вулиці Микитинецька, у Коломийському районі у селі Торговиця, у Городенківському районі у селі Чернятин.

Нагадаємо, у ніч на суботу, 17 серпня, в готелі "Токіо Стар" сталася масштабна пожежа.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, по справі про пожежу "Токіо Стар" спливли нові деталі.

Також Знай.uа писав, за фактом пожежі в готелі "Токіо Стар" вже відкрито дві кримінальні справи.