Відома українська гумористка і зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару поділилася з шанувальниками своїм новим знімком. Відповідний пост вона оприлюднила на сторінці в соціальній мережі Instagram.

Судячи з геотегу, вона перебувала в Жовтневому палаці, в центрі Києва.

На чорно-білому фото дівчина кудись пильно дивиться суворим поглядом.

"Найніжніший погляд у світі", - жартома підписала вона своє фото.

У коментарях їй заперечують, що ніжності в погляді насправді замало.

Популярні новини зараз
Українцям масово полетіли штрафи від ТЦК, але платити не поспішають: кількість боржників б'є рекорди Пенсіонерів залишать без копійки: кому загрожує припинення виплат у 2025 році Українців чекають нові хвилі мобілізації: пом'якшення вже не буде, ухилянтів одразу саджатимуть Українцям можуть анулювати частину боргів за комуналку: кому і за якої умови
Показати ще

Скрін, Instagram Сопонару
Скрін, Instagram Сопонару

"Та щось цей погляд суворий...", "Швидше переляканий погляд", - губляться в здогадах Передплатники.

Інші коментатори припустили, що Сопонару спостерігає за чимось цікавим з таким поглядом.

"Може, там Кум стриптиз танцює?", "Відведи мене додому, друже мій", "Я щось пропустила, ви що, в сезон пішли?",- запитують фанати талановитої актриси.

Крім того, подруга написала Сопонару, що скучила за нею.

"Приїжджай, я чекаю", - запропонувала зірка"жіночого кварталу".

Нагадаємо, раніше Подруга Юрія Ткача Ірина Сопонару вразила запитами-майже як у "Холостячки"

Як повідомляє портал Знай.uа Ніжки крутіші, ніж у Олі Полякової: Ірина Сопонару виставила головне достоїнство в короткій сукні